OneIN PROGRAM ONLINE

Prosty i intuicyjny program do obsługi salonów i gabinetów. Korzystają z niego salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, salony SPA, urody, tatuaży, jak również gabinety dentystyczne. Dostęp do Twoich danych z każdego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz jest online.

Bezpłatne aktualizacje
Wszystkie dostępne aktualizacje programu są darmowe i wykonują się automatycznie. Nie ma potrzeby ściągać i instalować programu. Wystarczy zalogować się na stronie i zawsze wszystko jest aktualne.

Dostęp online
Praca z programem OneIN jest o wiele prostsza, gdyż wszystko dostepne jest z Internetu. Nie ma potrzeby instalacji oprogramowania. Wystarczy posiadać konto do aplikacji online. Program funkcjonalnie dostosowany do potrzeb obsługi klienta w salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym i innych salonach obsługi klienta.

Dostosowany do urządzeń
Nie ważne czy masz laptop, tablet czy smartfon. Z programu możesz korzystać z dowolnego urządzenia z przeglądarką i Internetem. Nie potrzebujesz dostosowywać sprzętu do oprogramowania. To oprogramowanie dostosowuje się do Twojego sprzętu.

Baza klientów i wizyt
Po zalogowaniu do konta dostępne są wszystkie dane niezbędne do pracy - baza klientów i wizyt. Program daje możliwość edycji, rozbudowy bazy i szybkiej obsługi klienta.

Magazyn zasobów
W programie OneIN wszystkie zasoby i narzędzia, które są wykorzystywane w salonie, dostępne są na koncie. W każdej chwili można sprawdzić i kontrolować zapotrzebowanie na dany produkt.

Obsługa i historia zleceń
Każde zlecenie dostępne jest z konta online. Możliwość edycji i podglądu historii zleceń. OneIN to program online do prowadzenia czy to salonu fryzjerskiego, czy gabinetu kosmetycznego. Posiada funkcje szybkiego dostępu do wizyt w programie online, jak i zarządzania salonem lub gabinetem.

Statystyka odwiedzin
Dostepność do wszystkich danych klientów i wizyt pozwala na kontrolowanie ruchu w salonie, liczby zleceń, wizyt, klientów na bieżąco.

Terminarz
Program OneIN ułatwia planowanie wizyt dzięki możliwości wykorzystywania czy to w salonie fryzjerskim, czy gabinecie kosmetycznym terminarza do zarządzania salonem. Terminarz to swoisty kalendarz do salonu i gabinetu, tworzy się automatycznie podczas dodawania wizyty i istnieje szybka możliwość edycji terminarza.

Bezpieczeństwo danych
Dane, które utrzymywane są na zewnętrznych serwerach są bezpieczniejsze niż dane przechowywane tylko na komputerze, który może ulec awarii. Serwery tworzą kopie, a w miarę potrzeby istnieje możliwość dodatkowej kopii danych z serwerów do pliku.

Kultura pracy
OneIN, jako program do obsługi salonów i gabinetów, pozwala szybko i profesjonalnie przeprowadzić proces obsługi klienta, dobrać odpowiedni termin wizyty i spersonalizować danego klienta. Bardzo intuicyjna obsługa terminarza do salonu fryzjerskiego, czy gabinetu kosmetycznego to kultura pracy w naszym salonie.

Marketing
Program OneIN pozwala lepiej spersonalizować potrzeby klienta i daje większe możliwości marketingu w naszym salonie. Dzięki posiadanym dostępie do bazy klientów i wizyt, jest to swoisty system do zarządzania salonem.

Darmowy dostęp do konta testowego przez 21 dni, wystarczy tylko się zarejestrować. Jeden z najdłuższych darmowych okresów testowych konta. OneIN za darmo aż na 21 dni bez zobowiązań.

Jeden z najtańszych programów do obsługi salonów i gabinetów.

Szybka rejestacja w OneIN przez stronę onein.forcode.pl i można już korzystać z programu.

Program OneIN dla salonów i gabinetów obsługi dostępny online. Aplikacja dostosowana do obsługi w telefonie, tablecie, czy laptopie. OneIN to nie tylko program do obsługi gabinetu kosmetycznego, kalendarz do salonu fryzjerskiego, czy program do zapisywania klienta, ale również system zarządzający pracą całego salonu.

Jak korzystać z programu do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, jak również spa, urody, dostępne także w formie krótkich filmów instruktarzowych.

Oprogramowanie dla firm

OneIN - oprogramowanie dla salonów i gabinetów obsługi klientaSTANDARD
13
PLN netto / msc
1 terminarz pracownika
PREMIUM
25
PLN netto / msc
do 3 terminarzy pracowników
GOLD
62
PLN netto / msc
do 10 terminarzy pracowników
EXCLUSIVE
189
PLN netto / msc
do 50 terminarzy pracowników


Wypróbuj za darmo już dziś

Dostęp do darmowego konta testowego przez okres 21 dni po zarejestrowaniu się na stronie onein.forcode.pl. W ramach usługi dostęp do konta. darmowe aktualizacje, wsparcie mailowe (pakiet na koncie testowym - PREMIUM).

Cennik wybranych Usług OneIN ważny od 24.09.2017 roku. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

Rejestracja w aplikacji OneIN
dostępna przez stronę onein.forcode.pl.

Forcode
Nowe Miasto Lubawskie
onein@forcode.pl
NIP: 8771479157
tel. 577-769-390