Program online OneIN

Prosty i intuicyjny program do obsługi salonów i gabinetów. Korzystają z niego salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, salony SPA, urody, tatuaży, jak również gabinety dentystyczne. Dostęp do Twoich danych z każdego miejsca. Nie ważne czy potrzebujesz programu fryzjerskiego, czy terminarza dla kosmetyczki. Wszystko czego potrzebujesz jest online.


Bezpłatne aktualizacje
Wszystkie dostępne aktualizacje programu są darmowe i wykonują się automatycznie. Nie ma potrzeby ściągać i instalować programu. Wystarczy zalogować się na stronie i zawsze wszystko jest aktualne.


Dostęp online
Praca z programem OneIN jest o wiele prostsza, gdyż wszystko dostepne jest z Internetu. Nie ma potrzeby instalacji oprogramowania. Wystarczy posiadać konto do aplikacji online. Program funkcjonalnie dostosowany do potrzeb obsługi klienta w salonie fryzjerskim, gabinecie kosmetycznym i innych salonach obsługi klienta.


Dostosowany do urządzeń
Nie ważne czy masz laptop, tablet czy smartfon. Z programu możesz korzystać z dowolnego urządzenia z przeglądarką i Internetem. Nie potrzebujesz dostosowywać sprzętu do oprogramowania. To oprogramowanie dostosowuje się do Twojego sprzętu.


Baza klientów i wizyt
Po zalogowaniu do konta dostępne są wszystkie dane niezbędne do pracy - baza klientów i wizyt. Program daje możliwość edycji, rozbudowy bazy i szybkiej obsługi klienta.


Magazyn zasobów
W programie OneIN wszystkie zasoby i narzędzia, które są wykorzystywane w salonie, dostępne są na koncie. W każdej chwili można sprawdzić i kontrolować zapotrzebowanie na dany produkt.


Obsługa i historia zleceń
Każde zlecenie dostępne jest z konta online. Możliwość edycji i podglądu historii zleceń. OneIN to program online do prowadzenia czy to salonu fryzjerskiego, czy gabinetu kosmetycznego. Posiada funkcje szybkiego dostępu do wizyt w programie online, jak i zarządzania salonem lub gabinetem.


Statystyka odwiedzin
Dostepność do wszystkich danych klientów i wizyt pozwala na kontrolowanie ruchu w salonie, liczby zleceń, wizyt, klientów na bieżąco.


Terminarz
Program OneIN ułatwia planowanie wizyt dzięki możliwości wykorzystywania czy to w salonie fryzjerskim, czy gabinecie kosmetycznym terminarza do zarządzania salonem. Terminarz to swoisty kalendarz do salonu i gabinetu, tworzy się automatycznie podczas dodawania wizyty i istnieje szybka możliwość edycji terminarza.


Bezpieczeństwo danych
Dane, które utrzymywane są na zewnętrznych serwerach są bezpieczniejsze niż dane przechowywane tylko na komputerze, który może ulec awarii. Serwery tworzą kopie, a w miarę potrzeby istnieje możliwość dodatkowej kopii danych z serwerów do pliku.


Kultura pracy
OneIN, jako program do obsługi salonów i gabinetów, pozwala szybko i profesjonalnie przeprowadzić proces obsługi klienta, dobrać odpowiedni termin wizyty i spersonalizować danego klienta. Bardzo intuicyjna obsługa terminarza do salonu fryzjerskiego, czy gabinetu kosmetycznego to kultura pracy w naszym salonie.


Marketing i powiadomienia SMS o wizycie
Program OneIN pozwala lepiej spersonalizować potrzeby klienta i daje większe możliwości marketingu w naszym salonie. Dzięki posiadanym dostępie do bazy klientów i wizyt, jest to swoisty system do zarządzania salonem. Dzięki przypomnieniom SMS o wizycie, klient nie będzie miał problemu z zapamiętaniem terminu umówionej wizyty.

Darmowy dostęp do konta testowego przez 21 dni, wystarczy tylko się zarejestrować. Jeden z najdłuższych darmowych okresów testowych konta. OneIN za darmo aż na 21 dni bez zobowiązań.

Jeden z najtańszych programów do obsługi salonów i gabinetów.

Szybka rejestacja w OneIN przez stronę onein.forcode.pl i można już korzystać z programu.

Program OneIN dla salonów i gabinetów obsługi dostępny online. Aplikacja dostosowana do obsługi w telefonie, tablecie, czy laptopie. OneIN to nie tylko program do obsługi gabinetu kosmetycznego, kalendarz do salonu fryzjerskiego, czy program do zapisywania klienta, ale również system zarządzający pracą całego salonu.

Jak korzystać z programu do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, jak również spa, urody, dostępne także w formie krótkich filmów instruktarzowych.

Oprogramowanie dla firm

OneIN - oprogramowanie dla salonów i gabinetów obsługi klienta

STANDARD
netto 13 PLN /msc
  • 1 terminarz pracownika
  • 0 SMS / miesiąc
PREMIUM
netto 25 PLN /msc
  • do 3 terminarzy pracownika
  • 0 SMS / miesiąc
GOLD
netto 62 PLN /msc
  • do 10 terminarzy pracownika
  • 50 SMS / miesiąc*
EXCLUSIVE
netto 189 PLN /msc
  • do 50 terminarzy pracownika
  • 50 SMS / miesiąc*


Wypróbuj za darmo już dziś

Dostęp do darmowego konta testowego przez okres 21 dni po zarejestrowaniu się na stronie onein.forcode.pl. W ramach usługi dostęp do konta, darmowe aktualizacje, wsparcie mailowe (pakiet na koncie testowym - PREMIUM).

W każdym pakiecie można dokupić dowolną ilość powiadomień SMS. W pakietach GOLD i EXCLUSIVE dostępnych jest 50 powiadomień SMS / miesiąc do wykorzystania w aplikacji OneIN jako
* comiesięczny pakiet SMS naliczany całościowo i jednorazowo w momencie wykupienia i zaksięgowania wpłaty za pakiet.
Cennik wybranych Usług OneIN ważny od 01.05.2018 roku. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

Rejestracja w aplikacji OneIN
dostępna przez stronę onein.forcode.pl.

Forcode
Nowe Miasto Lubawskie
onein@forcode.pl
NIP: 8771479157
tel. 577-769-390