Regulamin serwisu strony Forcode i OneIN

1. Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.

2. Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

3. W serwisie umieszczane są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach i za linki, które są publikowane w naszym serwisie.

4. Treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy Forcode. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właściciela serwisu jest zabronione.

5. Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.

6. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wypełniając formularz w serwisie Forcode, wyrażasz zgodę na przetwarzane danych oosobowych i wykorzystywanie ich tylko do wewnętrznych celów statystycznych przez właściciela tego serwisu.

7. Korzystając ze strony Forcode, OneIN i ich podstron, zgadzasz się na przetwarzanie danych w celach statystycznych i poprawy funkcjonalności strony. Zakres przetwarzanych danych obejmuje: statystyki odwiedzin, zbieranie informacji o urządzeniach, przeglądarkach, częstości odwiedzin, dane statystyczne odwiedzin i przebywania na stronie, pliki cookies (oddzielny dokument dostepny na stronie o plikach cookies).