Wypróbuj program OneIN za darmo

Jesteś właścicielem salonu, gabinetu fryzjerskiego, kosmetycznego, spa czy urody, więc program OneIN możesz wypróbować za darmo aż na 21 dni.

Program, który pozwala na obsługę klienta, zapewniając dostęp online do konta. Wszystko, co niezbędne do obsługi klienta, dostępne z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Nie ważne, że nie masz przy sobie laptopa, wystarczy smartfon i już możesz podejrzeć dane w swoim salonie.

Jak skorzystać z darmowego konta OneIN - programu do salonu fryzjerskiego czy gabinetu kosmetycznego

Aby uzyskać dostęp do darmowego konta testowego OneIN przez okres 21 dni, wystarczy założyć konto i zalogować się do OneIN. Szczegółowe informacje o programie OneIN dostępne są na stronie http://forcode.pl/onein.html, gdzie możemy przejść do rejestracji do programu.

Polecamy też artykuł: Prosta i szybka rejestracja w OneIN.

Korzyści z programu OneIN

Dzięki temu, że program OneIN dostępny jest online, możemy w każdej chwili podejrzeć nasz salon. Nawet jeśli pojedziemy na szkolenie, czy będziemy poza salonem, możemy na spokojnie sprawdzić, co dzieje się w naszym salonie.

Posiadamy również dostęp do swojej bazy klientów, ich wizyt czy zasobu produktów wykorzystywanych w salonie. Dzięki temu możemy prowadzić statystyki odwiedzin poszczególnych grup wiekowych czy np. wykonywanych zabiegów kosmetycznych.

Dla kogo OneIN

OneIN do obsługi klienta w firmie:
- program do salonu fryzjerskiego
- program do gabinetu kosmetycznego
- program do salonu spa, urody
- program do gabinetu dentystycznego

Wykonujesz usługę dla klienta, nie ważne czy masz salon czy gabinet, spa, urody, czy tatuaży, możesz wykorzystać program OneIN na 21 dni za darmo.