Powiadomienia SMS o wizycie w salonie fryzjerskim, kosmetycznym

Powiadomienia SMS o wizycie to przydatna funkcja w naszym salonie. Zastanawiamy się czy potrzebna, ale okazuje się, że bardzo. Czują to nasi klienci, którzy powiadomieni o wizycie, nie muszą martwić się, że zapomną i umawiają się dużo wcześniej bez obaw, że przegapią umówiony termin.

Powiadomienia SMS w OneIN

W programie do obsługi salonu, gabinetu funkcja przypomnień SMS o wizycie pozwala poinformować klienta o wizycie w określonym czasie przed o zbliżającym się terminie umówionego spotkania. Istnieje możliwość wyboru ile czasu przed program OneIN ma wysłać przypomnienie o wizycie, jak również ustawienie treści tego powiadomienia.

Korzyści z przypomnień SMS o wizycie

Coraz częściej korzystamy z funkcji przypomnień SMS, czy to jako informacja o przeglądzie samochodu, czy opłaceniu rachunku. Tak samo coraz częściej mamy tyle zajęć, że musimy wspierać się kalendarzami, skoroszytami czy notatkami. Powiadomienia SMS o wizycie pozwalają również ułatwić zapamiętanie naszej umówionej wizyty. Co ważniejsze, jeżeli dostaniemy powiadomienie np. tydzień przed wizytą, możemy umówić się nawet pół roku do przodu do fryzjera np. na wesele i nie zapomnimy o naszej wizycie. Każdy salon wyposażony w nowoczesne rozwiązania daje większe możliwości rozwoju i zachęca klientów. Przypomnienia SMS o wizycie to już dawno rozwijający się system informowania klienta o nadchodzących umówionych spotkaniach. Coraz więcej instytucji czy salonów korzysta z takich rozwiązań, dzięki czemu wychodzi klientom naprzeciw i potrafi sprostać ich wymaganiom.

Program OneIN dla salonów i gabinetów obsługi klienta

Skorzystaj z darmowego konta testowego aż na 21 dni. Wystarczy wejść na stronę OneIN program do salonów fryzjerskich, program do gabinetów kosmetycznych. Załóż konto, zaloguj się i korzystaj 21 dni za darmo.

Przeczytaj również: Prosta i szybka rejestracja w OneIN