Jak wykorzystać możliwości OneIN

OneIN to program do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, jak również spa, urody, gabinetów dentystycznych. Pozwala na organizację pracy w salonie i profesjonalną obsługę klienta.

Możliwości programu OneIN

1. Organizacja pracy.
Praca z programem OneIN jest o wiele prostsza. Nie ma kartek, długopisów, program pozwala w pełni na pracę w salonie, funkcjonalnie dostosowany do obsługi klienta.

2. Dostęp online.
Konto online pozwala na dostęp do danych z dowolnego urządzenia z przeglądarką i Internetem. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania czy zakupu odpowiedniego sprzętu. Wystarczy laptop, tablet lub smartfon.

3. Baza klientów i wizyt.
Cała baza klientów dostępna po zalogowaniu do konta. Wszystkie dane niezbędne do pracy. Możliwość rozbudowy bazy klientów, wizyt i zasobów.

4. Dostępność zasobów.
Wszystkie zasoby i narzędzia wykorzystywane w salonie dostępne na jednym koncie. W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia dostępności zasobu. Dzięki temu na bieżąco kontrolujemy zapotrzebowania w salonie.

5. Statystyka odwiedzin.
Dostępność do bazy klientów i wizyt przez konto online umożliwia nam kontrolowanie na bieżąco ruchu w salonie, liczby klientów i wizyt.

6. Kultura pracy.
Program OneIN pozwala na profesjonalną obsługę klienta, dobranie odpowiedniego terminu wizyty i spersonalizowanie danego klienta.

7. Terminarz.
Zakładka terminarza umożliwia korzystanie i edycję kalendarza wizyt tworzonego automatycznie podczas wizyty.

8. Bezpieczeństwo danych.
Dane utrzymywane na serwerach są bezpieczniejsze niż dane przechowywane tylko na komputerze. W miarę potrzeby istnieje możliwość dodatkowej kopii danych z serwerów do pliku.

9. Marketing.
Dzięki OneIN mamy możliwości dostosowania marketingu w naszym salonie, spersonalizowania potrzeb klienta na dane usługi, a to dzięki danym posiadanym w bazie klientów i wizyt.

OneIN dla każdego

Nie potrzeba zbyt wiele, by móc korzystać z funkcjonalnego programu, bo całość sprowadza się do rejestracji na stronie i darmowego konta testowego. Nie martwimy się też o aktualizacje programu, bo są całkowicie za darmo. Program inny niż wszystkie na rynku, w najniższych cenach.