Szybki rozwój iPhone 6,
iPhone 7 i iPhone 8

Na rynku pojawił się iPhone 6, potem niespodziewanie iPhone 7, no a teraz wiemy już, że wkroczył iPhone 8. Co różni te telefony, który warto kupić, to pytania każdego z Nas.

iPhone 6s

Co nowego w iPhone 7

Mamy iPhone 6, zastanawiamy się, czy wybrać iPhone 7. Co może nami kierować? Jeden i drugi telefon są zauważalnie podobne. To co na pierwszy rzut oka różni je, to paski u góry i dołu tylnej obudowy iPhone 6, które nie posiada iPhone 7. Funkcjonalnie zauważalny jest czytnik linii papilarnych, który w iPhone 6 jest przyciskiem, a w iPhone 7 jest bardziej jako dotykowe urządzenie. W środku urządzenia parametry można porównywać, ale jeden i drugi działa płynnie, więc mało kto odczuje jakąkolwiek zmianę użytkowania. Zatem co jeszcze z funkcjonalności? Na pewno zaboli nas brak tradycyjnego wejścia na słuchawki, gdyż iPhone 7 nie przewidywał takiego rozwiązania. Pytanie czy zostajemy przy iPhone 6 czy iPhone 7 może zaburzyć iPhone 8, o którym informacja na rynku informatycznym rozeszła się szybko. Zapewne, kto nie zdążył przesiąść się z iPhone 6 na iPhone 7, przejdzie od razu na iPhone 8.

Co wybrać iPhone 7 czy iPhone 8

Dylemat mieliśmy, gdy pojawił się iPhone 7, no ale pojawienie się iPhone 8, to moim zdaniem jeszcze większy dylemat. Wszystkie telefony różnią się ceną i starają się być coraz bardziej nowoczesne. Nie podważymy faktu, że iPhone 8 jest guru nad wcześniejszymi modelami. Każdy, kto będzie chciał być wysoko wśród technologii, wybierz iPhone 8. Zastanawiające pytanie czy Apple stworzył trik marketingowy. Wypuszczając iPhone 6, zamienił starego iPhone 5, na coś co w końcu wyglądem nadąża za innymi smartfonami. Kolejnym posunięciem był iPhone 7 bardzo podobny, a jednak inny. Następnie szybko iPhone 8 całkowicie odbiegający telefon, który ze względu na swój pogląd w przyszłość, zostanie zakupiony przez tych co mają iPhone 6 i przez tych co mają iPhone 7. Kto na tym stracił najbardziej? Ten kto kupił iPhone 6, wymienił go na iPhone 7 i ostatecznie kupuje iPhone 8.

Czy powstanie iPhone 9 lub iPhone 10

Dość zastanawiające jest na koniec, czy powstanie za chwilę kolejny model iPhone 9, a następnie iPhone 10. Może projekty są już gotowe? Czy warto kupować iPhone 8? Czy może poczekać na kolejny model telefonu? A może po iPhone 8 nastąpi przerwa? Mnóstwo pytań i mało odpowiedzi, a tylko czas pokaże.