Galeria OneINTerminarz do zarządzania w programie OneIN salonem fryzjerskim i gabinetem kosmetycznym.
Kalendarz z terminarzem w programie OneIN ułatwia zarządzanie salonem fryzjerskim, gabinetem kosmetycznym, spa, tatuaży i urody.
Program OneIN do obsługi salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego.
Edycja wizyty w programie OneIN, możliwość ustawiania statusów wizyty: czeka na realizację, zrealizowane, niezrealizowane.
Baza klientów w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych w programie OneIN.
Lista klientów, zarządzanie i edycja. Dzięki liście budujemy swoją bazę klientów dostępną w przystępny i szybki sposób z panelu.
Obsługa wizyt w programie OneIN dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych.
Dodawanie wizyty w programie online OneIN. Szybka obsługa klienta, dostęp do historii wizyt, sortowanie i filtrowanie wizyt.
Rejestracja w programie OneIN dla salonów i gabinetów obsługi klienta.
Szybka rejestracja w programie dostępna online ze strony. Darmowe konto na 21 dni bez zobowiązań. Spróbuj i wybierz swój program.
Pakiety w programie dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych.
Wybierz odpowiedni pakiet usługi, wykup lub przedłuż licencję w programie OneIN, korzystaj i zarządzaj w swoim salonie lub gabinecie.
Kalendarz do zarzządzania salonem fryzjerskim i gabinetem kosmetycznym.
Kalendarz wizyt w salonie. Zarządzaj z panelu termiarza każdą wizytą. Planuj pracę personelu salonu i od ręki sprawdzaj wolne terminy.
Logowanie do programu dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich - OneIN.
Logowanie do programu OneIN ze strony, wszystko dostępne online, bez potrzeby instalacji na urządzeniach. Rejestrujesz się i korzystasz.
Zarządzanie wizytami w programie do salonów i gabinetów fryzjerkich i kosmetycznych.
Błyskawiczny podgląd szczegółów wizyty, jak również klientów czy wykonywanych usług w danym zakładzie, edycja i usuwanie wizyty.
Wizyty w programie do salonu fryzjerskiego, gabinetów spa, urody, kosmetycznych, tatuaży.
Wizyty dostępne również z panelu listy wizyt. Sortuj, filtruj wybrane wizyty, żaden zeszyt nie daje takich możliwości jak program.
Zarządzanie wizytami w programie OneIN, salony i gabinety.
Dodawanie wizyt z panelu terminarza, listy wizyt lub listy klientów. W zależności, w którym miejscu jesteś, zawsze szybki dostęp do wizyt.
Usługi w salonie fryzjerskim, gabinecie obsługi klienta - baza w programie OneIN.
Usługami w salonie można zarządzać, edytować, aktywować i dezaktywować zależnie od obecnie wykonywanym zakresie usług w firmie.
Usuwanie wizyt w programie OneIN dla salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Usuwanie wizyt, potwierdzenie usuwania wizyt. W kalendarzu papierowym możemy tylko skreślić wizytę, kalendarz online łatwo usuwa niechciane wizyty.
Reset i odzyskiwanie hasła w programie OneIN dla salonów i gabinetów.
Odzyskiwanie hasła dostępne z panelu aplikacji OneIN, sam zresetuj lub odzyskaj swoje hasło i nie martw się, że zapomniałeś hasło.
Pracownicy w salonie fryzjerskim i gabinecie kosmetycznym w programie OneIN.
Edycja i zarządzanie pracownikami w salonie, dezaktywuj byłego pracownika i dodaj nowego, jeszcze tak łatwo nie było, wszystko online.
Ustawienia aplikacji - program OneIN do salonu i gabinetu spa, urody.
Ustawienia aplikacji pozwalają m.in. zmieniać wyświetlanie godzin terminarza. Kalendarz papierowy to tylko jeden wybór. Korzystaj z kalendarza online.
Menu w programie OneIN do salonu fryzjerskiego i gabinetu kosmetycznego.
Proste menu programu OneIN, funkcje dostępne z jednego miejsca, online, czyli masz dostęp z każdego urządzenia z internetem.
Zarządzanie pracownikami w programie OneIN - oprogramowanie online dla firm.
Wszyscy pracownicy dostępni w jednym miejscu. Wybierz odpowiedni pakiet stanowisk i ciesz się dostępnością do całego zespołu pracowników.
Baza zasobów w programie OneIN do prowadzenia salonu fryzjerskiego i gabinetu kosmetycznego.
Dzięki liście zasobów, bądź na bieżąco z dostępnością produktów w swoim salonie czy gabinecie, sprawdzaj zużycie produktów online.