Kolejna aktualizacja OneIN

Program OneIN wychodzi naprzeciw użytkownikom i wypuszcza kolejne aktualizacje usprawniające pracę w salonach i gabinetach obsługi klienta.

Wszystko dla użytkowników programu OneIN, którzy chętnie współpracują i dzielą się cennymi uwagami. To program stworzonych dla nich, dlatego tak ważne jest, aby rozwijać funkcje potrzebne większej grupie użytkowników.

OneIN jako program do salonu fryzjerskiego, program do gabinetu kosmetycznegooraz innych gabinetów obsługi klienta.

Wystarczy założyć konto i zalogować się na stronie. Już teraz sprawdź jak program dostosowuje się do Twojego salonu. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się poprzez e-mail: onein@forcode.pl.

Funkcje w OneIN

OneIN to nie tylko program dla właścicieli salonów, ale także program dla klientów. Szybsza obsługa, spersonalizowanie usług dla danego klienta, to tylko kilka pozytywnych cech OneIN. Jednym ruchem możemy wyszukać wizytę, klienta, jak również wszystkie wizyty kosztujące np. 100zł. Żaden zeszyt nie zastąpi takich możliwości. Te i inne funkcje, usprawniające pracę, znajdziemy w programie do salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego, czyli w OneIN.

Przeczytaj również:
Prosta i szybka rejestracja w OneIN